!!! Новинка !!! ФАРБОВАНІ ОБ'ЄМНІ ЛІТЕРИ

Переважно літери оздоблюють (обклеюють) плівкою. Таке оздоблення має свої недоліки -наявність стиків, відшарування на кутах та внутрішніх радіусах, та інші.

Пофарбована поверхня таких недоліків немає. Виріб з такою поверхнею виглядає як литий (суцільний). Використання автомобільних фарб дає можливість створити довговічний якісний виріб.

Види вивісок

   Вивіски це є елемент переважно зовнішньої реклами. Виготовляються вивіски з дуже широкого спектру матеріалів, це залежить від поставленої задачі. Використання тих чи інших матеріалів обумовлює багато факторів. Професіональний підбір матеріалів і технології виготовлення це перший крок до якісного обслуговування клієнта.

   При комплексному оформленні часто використовують інтерєрні вироби. З першого погляду ці вироби не відрізняються від багатьох екстер`єрних виробів, але в цьому випадку професійний підхід грає важливіу роль. Це обумовлює дуже малу відстань до глядача. При цьому стають сильно помітні нюанси які не привертають увагу на фасаді. Тому екстерєрні вироби переважно виготовляють за іншою технологією.

Розглянемо основні види вивісок

-Прямокутна вивіска (касетон) основний вид бюджетної зовнішньої реклами, може бути як світлова так і несвітлова

-Об`эмні літери це найпоширеніший вид  зовнішньої реклами.  Цей вид вивіски надасть вашому фасаду привабливого і естетичного вигляду. Обемні літери використовують як у світловому так і не світловому  виконанні .

Об`ємні світлові літери
Об`ємні світлові літери

Також є поширений варіант виконання контур-ажур . Цей вид вивіски надасть вашому фасаду легкості, вишуканості та елегантності.

Обємні літери контур-ажур
Обємні літери контур-ажур

Контакти

 

 

 

Андрій Кривой

тел.:+380509048670

       +380983098586

@ avalon2000@myrambler.ru

@ andreykrivoy79@gmail.com

@ andreykrivoy@rambler.ru

 

Олександр Смірнов

тел.:+380677716646

@ avalon2000@ukr.net

 

Ігор Погребняк

тел.:+380992489544

@ ya52344@i.ua

 

Наш представник у Запоріжжі

Ірина Олейник

тел.:+380504547664 

 

@ nery13@mail.ru

 

поділитися